PLAN B w kinach już 2 lutego

„Prawdziwa miłość przychodzi, gdy się jej nie spodziewasz”, natomiast film „Plan B” trafi do kin 2 lutego. W nowym dziele Kingi Dębskiej w rolach głównych zobaczymy Kingę Preis, Romę Gąsiorowską, Edytę Olszówkę oraz Marcina Dorocińskiego (to jego kolejna współpraca z reżyserką – poprzednie „Moje córki krowy” obojgu przyniosły uznanie i zgromadził w kinach ponad 735 tys. widzów).

W pozostałych rolach występują m.in. Krzysztof Stelmaszyk, Małgorzata Gorol, Adam Cywka, Agnieszka Żulewska, Piotr Polak.

„Plan B” powstał na podstawie scenariusza Karoliny Szablewskiej – autorki pierwszej części „Listów do M.” oraz „Po prostu przyjaźń”.

Jest to obyczajowy film o miłości. Bohaterów filmu poznajemy kilkanaście dni przed Walentynkami, w chwili, gdy w ich życiu wydarza się coś całkiem nieoczekiwanego. Sytuacje, z którymi się konfrontują, prowadzą do zaskakujących rozwiązań. Wnoszą w ich życie nową jakość, za sprawą przypadku, bądź zrządzenia losu. Dają nadzieję na odnalezienie prawdziwych uczuć i autentycznych więzi.

M.S.