Co przyniesie „Boski plan”?

Kinga Dębska zaczęła zdjęcia do swojego nowego filmu „Boski plan”. Pierwszy klaps na planie padł 14. lutego w Warszawie. Na ekranie zobaczymy między innymi Kingę Preis, Marcina Dorocińskiego, Edytę Olszówkę, Romę Gąsiorowską, Krzysztofa Stelmaszyka. Premiera filmu jest planowana na Walentynki 2018 roku. 

Jak było pierwszego dnia na planie? Ekipa filmu spędziła Dzień Zakochanych pod Pałacem Kultury i Nauki.

Kinga Dębska, która podbiła serca widzów filmem „Moje córki krowy”, powiedziała: – Doszłam do wniosku, że teraz jest czas i miejsce na film o uczuciach. Jaki będzie „Boski plan”? Niegłupi, nienaiwny, niesentymentalny, będzie prawdziwy. O poszukiwaniu miłości i o tym, że to nie jest proste. Mogę obiecać, że nie powstanie przesłodzona laurka!

„Boski plan” to obyczajowy film o miłości. Bohaterów poznajemy kilkanaście dni przed Walentynkami, w chwili, gdy w ich życiu wydarza się coś nieoczekiwanego. Sytuacje i zdarzenia, z którymi się konfrontują, prowadzą do zaskakujących rozwiązań. Wnoszą w ich życie nową jakość, za sprawą przypadku, bądź zrządzenia losu. Dają nadzieję na odnalezienie prawdziwych uczuć i autentycznych więzi.

Zdjęcia filmu realizuje Andrzej Wojciechowski, producentami są Robert Kijak, Kamil Przełęcki. Za produkcję odpowiada Agora S.A.  Dystrybutorem jest NEXT FILM

Scenarzystką filmu jest Karolina Szablewska – autorka pierwszej części „Listów do M.” oraz „Po prostu przyjaźń”. Drugi z tytułów debiutował w 2017 r. Warto wiedzieć, że nie tylko w polskich kinach, ale również w Wielkiej Brytanii, gdzie w weekend otwarcia znalazł się w TOP 20 tamtejszego box office.

M.S.