PiS to dar Boga dla Polaków

Przed wprowadzeniem Programu 500+ biedni ludzie na południu Polski żywili się upolowanymi psami. Za czasów PO setki tysięcy naszych rodaków w swoim menu miało również mięso kotów, szczurów, a nawet leśne robactwo.

Corazwięcej Polaków czytało książki opisujące, jak radzą sobie mieszkańcy Korei Północnej, gdzie jak wiadomo głód panuje permanentny, i szukało w nich przepisów na dania z trawy i liści drzew.

A to wszystko z głodu oczywiście. Ale media wtedy o tym nie informowały. Nawet te tzw. drugiego obiegu.

Nie wiedziały po prostu. Bo wtedy władza wszystko skrzętnie ukrywała. I to jedzenie psów na południu, i być może nawet przypadki kanibalizmu, ale to nie zostało jeszcze potwierdzone. Z głodu oczywiście. Bo do 2015 roku, do zwycięstwa umiłowanego przez Boga i ojca Rydzyka PiS, Polacy nie tylko żyli w ruinie, ale i musieli do życia w tych ruinach się przystosować. A to nie było takie proste.

Artykuł demaskujący prawdziwą sytuację Polaków za rządu PO został niestety już z portalu TVRepublika usunięty. Wielka szkoda…

Nie każdego bowiem stać jest na to, aby wyłapywać na ulicach bezdomne psy. O kotach już nie mówiąc, bo te padały łupem wygłodniałych Polaków już wcześniej. Są po prostu bardziej łatwowierne. Tam, gdzie brakowało już psów, przychodziła kolei na szczury.

A co z kanibalizmem? Czy to przypadkiem nie wymysł tzw. tabloidów? Skoro wierzymy w zjadane psy, to dlaczego odrzucamy zjadanie człowieka. Przecież za rządów PO człowiek był tak upodlony, że i to nie powinno dziwić.

Wyobraźmy sobie, co by się na uświęconej ziemi polskiej działo, gdyby nadal znajdowała się pod butem Brukseli i Niemiec. Bo przecież Tusk i jego banda z pewnością nie służyli Polsce i Polakom. I to oni doprowadzili do tego, że naród – z całkowicie wyprzedanym obcym państwom majątkiem narodowym – głodem przymierał.

Na szczęście wszystko to zmieniło się z chwilą nastania naszej nowej błogosławionej władzy. Władzy, która od razu dostrzegła dramat setek tysięcy rodzin polskich. Tych, które zmuszone były, aby przeżyć, chwytać się nielegalnego procederu łapania, zabijania kotów i psów oraz spożywania kociego, psiego i innych rodzajów mięs. A jeszcze nie tak dawno na samą myśl o tym…

Przekazanie rodzinom 500 zł na dziecko, zwłaszcza samotnym matkom i ojcom, pozwoliło na zaprzestanie, z zdecydowanej większości tego, co by tu nie mówić, niecnego, z punktu widzenia prawa i moralności, procederu.

Podniesienie najniższych emerytur oraz płacy minimalnej i stawek godzinowych również jest ratunkiem od śmierci głodowej dla dziesiątek tysięcy naszych rodaków. Co prawda będą jeszcze nieliczni, może nawet trochę więcej, którzy codziennego posiłku będą szukali w śmietnikowych pojemnikach, ale z chwilą podniesienia zasiłków dla bezrobotnych, będzie i ich stać na jeden ciepły posiłek dziennie choćby w barze mlecznym.

A wszystko to jest dziełem Naszego Umiłowanego Naczelnika Państwa, Jarosława „Zbawiciela” Kaczyńskiego. To on inspiruje prawdziwą „żelazną damę” naszej polityki, Błogosławioną Beatę Szydło do podejmowania kolejnych decyzji. To on wskazuje temu, który w końcu nie jest strażnikiem wyłącznie żyrandola, Naszemu Najjaśniejszemu Prezydentowi Najjaśniejszej Rzeczpospolitej, co ma podpisywać i zagwarantował, że nic innego do podpisu do niego nie trafi.

Stworzono w ten sposób znakomity system zarządzania i rządzenia państwem, dzięki któremu Polacy na południu Polski nie muszą już polować i zjadać psów. Ci ze Wschodniej Polski mogą odetchnąć z ulgą, bo dieta oparta na kotach wychodziła już im bokiem, nie mówiąc już, że coraz trudniej było o surowiec.

Ci z Polski Zachodniej mogą już powoli zapomnieć o potrawkach ze szczurzego mięsa i wyszukiwaniu larw robaków pod korą drzew. A ci z Północy nie będą ogli powoli zapomnieć o zupkach na morskich wodorostach.

Dziennikarz portalu Telewizji Republika bał się chyba do końca opisać, jak to naprawdę w Polsce PO wyglądała sytuacja milionów Polaków. Zarządzający portalem również, gdyż szybko jego artykuł został z portalu usunięty. Ostał się jeno spis w spisie treści. A szkoda. Bo „prawda” powinna być dostępna dla wszystkich.

JAROSŁAW WYKRĘTY